Hakkımızda


 

Shrink ambalaj Naylonu,Baskılı poşet,Endüstriyel Çöp Torbaları,Taşıma Torbaları,Atlet Poşet,Shrink Film ve Rulo Naylon üretimi.Takviyeli poşet,yumuşak saplı poşet,el geçme poşet,tekstil taşıma torbası,toprak torbası,hortum rulo,pe shrink film,dip kaynak torba gibi bir çok çeşit ve ihtiyaca yönelik plastik poşet imalatı.15 cm’den 160 cm’e kadar genişlikte torba üretimi.180 cm ene kadar shrink ve rulo naylon üretimi.Tek tarafı açık 360 cm’e kadar rulo naylon ve branda üretimi.

1992 yılında başladığımız plastik ambalaj üretimine son yıllarda hızlandırdığımız yatırımlarımızla  giderek artan bir hızla devam etmekteyiz..Sektörün gelişimi ve değişen müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak tekstil,otomotiv,matbaa,içecek,boru üretimi,mobilya,perakende mağazacılık,temizlik,inşaat,yalıtım,okullar,üniversiteler ve çeşitli kamu kurum ve kuruluşları gibi geniş müşteri portföyümüz ile birçok farklı sektör için çözümler üretmekteyiz.

Yıllık 3000 ton polietilen işleme kapasitemiz ile takviyeli,el geçme ve yumuşak saplı çanta,atlet poşet,rulo naylon,shrink ambalaj naylonu,çuval içi naylonu,taşıma torbası,buklet malzemeleri,dökme çöp torbası ve NORPACK markamız ile endüstriyel rulo çöp torbası gibi birçok farklı ürün üretmekteyiz.

Hedeflerimiz doğrultusunda çalışmaya devam ederek kaliteden ödün vermeden üretim gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini sağlamaya devam edeceğiz.

Vizyon ve Misyonumuz


Vizyonumuz: Sahip olduğumuz tecrübemiz ile sektöre yön veren bir firma olmak ve ambalaj denildiğinde akıllara ilk gelen marka olmak.

Misyonumuz: Müşteri memnuniyetini sağlayarak kaliteden ödün vermeden üretim gerçekleştirmek,yeni ürünler ile yeni pazarlarla buluşmak ve ülke ekonomisine sağladığımız katma değerin sürekli artarak devam etmesini sağlamak.